Geciktirici Sprey İstanbul

İstanbul için Stag 9000 geciktirici sprey siparişleri gün içinde verildiği takdirde bir günde iş günü dışında verildiği takdirde azami iki gün içinde teslim edilmektedir.

Stag 9000 geciktirici sprey 45 yıldır Türkiye’de satışı olan Alman malı bir tıbbiyedir. Bu bakımdan hem Avrupa standartlarındaki sağlık testlerinden hem de Türkiye standartlarındaki sağlık testlerinden geçmiş bir üründür. Bütün bunların yanı sıra Stag 9000 geciktirici sprey Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı izni ile çalışmaktadır.

Stag 9000 geciktirici sprey erken boşalma sorunu yaşayan erkekler içindir ve azami 30 dakikalık bir ilişki süresi sunar. Bu ilişki süresi, ürünün kimyevi birleşimlerinden uyarıcı maddeler sayesindedir. Bu maddeler herhangi bir alerjik reaksiyona, kaşıntıya ya da kızarığa neden olmamaktadır; ne sizde de eşinizde.

Erken boşalma her yaşta erkeğin karşılaşabileceği bir sorun olduğu için Stag 9000 geciktirici sprey de her yaştan erkeğin kullanabileceği bir üründür. Herhangi bir şekilde hastalık tetikleyici etkiye sahip değildir.

Stag 9000 geciktirici spreyin doğru kullanılması da önemli bir konudur, bu bakımdan kullanım koşulları kısmı mutlaka okunmalıdır.

Geciktirici Sprey

Geciktirici %100 Memnuniyet Almanyadan ithal orjinal geciktirici sprey Aynı gün kargolama Aras Kargo ile kapıda ödeme En uygun fiyat garantisi Paket gizliliği
Stag Geciktirici Sprey

İsim: Ozan T. , Yaş: 29, Şehir: Ankara Bayan Azdırıcı Kullanıcı Yorumları
İngiltereye iş seyahatine gittiğimde oradaki bir yetişki mağazasında farklı markada bu tarz bir ürünü 120€ ücret vererek satın aldım.Kız arkadaşım da kullandığımda acayip etkisini gördüm fakat ücretinden dolayı bi ikincisini almak istemedim.İnternette araştırıncada Stag Sprey buldum.Stag Sprey diğer üründen hem ucuz hem daha etkili, okadar etkiliki


Lütfen Yorum Ekleyin

Siparişleriniz İçin Telefon Numaramız

0507 609 8888

0232 421 6677

Çağrı Merkezi

Telefon numaranızı bırakın, en kısa zamanda personellerimiz sizi arasın.

Barkod Sorgulama

Kullandığınız ürünün orjinal olup olmadığını buradan sorgulayıp öğrenebilirsiniz.

Geciktirici Sprey Mersin Siteniz

Geciktirici Sprey Mersin Siteniz

Mersin ya da diğer adı ile İçel’e ulaşım her bakımdan kolaydır bu bakımdan Stag 9000 geciktirici spreyin buraya gelme süresi azami iki gündür. Teslimat sırasında gizlilik kurallarına harfiyen uyulduğu için de kişinin mahremiyeti hiçbir şekilde zedelenemez.

Stag 9000 geciktirici sprey, erken boşalma sorununa karşı oluşturulmuş bir alternatiftir. İlaç değildir bu bakımdan eczanelerde bulunmaz.

Almanya’dan ithal olan Stag 9000 geciktirici sprey, 45 yıldır bakanlık izni ile Türkiye’de satılmaktadır. Bugüne kadar müşterilerinden aldığı tek olumsuz şikâyet “ Daha büyük kutulara yapılmaması “ olan firma, ürününe oldukça güvenmektedir.

Stag 9000 geciktirici sprey Türkiye ve Avrupa’da geçerli olan tüm sağlık taramalarından geçmiştir. Bu bakımdan herhangi bir hastalığa ya da alerjik bir reaksiyona, tahrişe, kızarıklığa, kaşıntıya neden olmamaktadır.

Stag 9000 geciktirici sprey kullanıcıya 30 dakikalık bir ilişki sunar. Bunu ise içeriğindeki birleşenler ile kasları temel işlevlerini sekteye uğratmadan dondurarak gerçekleştirir. Stag 9000 geciktirici spreyin doz miktarı en fazla iki püskürtmedir. Daha fazlası daha fazla ilişki süresi sağlamamaktadır ki bu sağlığa da aykırıdır zaten.

Türkiye'nin Her Yerine 24 Saatte Kargo!
Yurtiçi Kargo - Granti - Akbank - Yapı Kredi - Türkiye iş Bankası - Finansbank - Teb - HSBC