Gecikmekten Hoşlananlara; Stag Sprey

stag sprey
Gecikmekten hoşlanıyor musunuz? Partneriniz ile yaşadığınız her ilişki de uzun süre devam etmek ve hem kendinizi, hem de partnerinizi cinsel açıdan tatmin etmek mi istiyorsunuz? O halde, hiç düşünmeyin. Sizlere gecikmeyi en üst düzeyde sunabilecek olan Stag Sprey ürününü denemeye başlayın ve etkileri sayesinde, erken boşalma gibi bir sorundan dahi rahat bir şekil de kurtulun.

Geciktirici sprey kategorisinde yer alan diğer bir çok ürüne göre çok daha etkili ve özel bir ürün olan Sgay Sprey, sizlere özel olarak hazırlanmış olan formülü ile çözüm sunar. Bu sayede, farklı bir sorun söz konusu olmadan cinsel yaşamda ki erken boşalma problemini ortadan kaldırmış olursunuz. Zira geciktirici sprey kullanımı konusunda daha önce deneyim yaşamamış olan ve yeni yeni erken boşalma sorunu yaşadığı için, ilk defa geciktirici kullanmayı düşünen erkekler için de Stag Sprey mükemmel bir seçenek olacaktır. Bunun en temel nedeni ise, herhangi bir ek unsuru olmadan sadece basit bir sprey olarak kolay bir şekilde kullanımıdır. Yani, sizleri yormadan basit bir düzen de kullanılır.

Bu sayede, ilk defa geciktirici kullanacak olan her erkek, Stag tercih ederek herhangi bir sorun, problem ya da çekingenlik olmadan cinsel sorunlarından en büyüğü olan erken boşalmayı giderebilir ve gecikme konusun da daha uzun süreli sonuçlar alarak mutlu bir ilişki deneyimi yaşayabilir.

Geciktirici Sprey

Geciktirici %100 Memnuniyet Almanyadan ithal orjinal geciktirici sprey Aynı gün kargolama Aras Kargo ile kapıda ödeme En uygun fiyat garantisi Paket gizliliği
Stag Geciktirici Sprey

İsim: Ozan T. , Yaş: 29, Şehir: Ankara Bayan Azdırıcı Kullanıcı Yorumları
İngiltereye iş seyahatine gittiğimde oradaki bir yetişki mağazasında farklı markada bu tarz bir ürünü 120€ ücret vererek satın aldım.Kız arkadaşım da kullandığımda acayip etkisini gördüm fakat ücretinden dolayı bi ikincisini almak istemedim.İnternette araştırıncada Stag Sprey buldum.Stag Sprey diğer üründen hem ucuz hem daha etkili, okadar etkiliki


Lütfen Yorum Ekleyin

Siparişleriniz İçin Telefon Numaramız

0507 609 8888

0232 421 6677

Çağrı Merkezi

Telefon numaranızı bırakın, en kısa zamanda personellerimiz sizi arasın.

Barkod Sorgulama

Kullandığınız ürünün orjinal olup olmadığını buradan sorgulayıp öğrenebilirsiniz.

Geciktirici Sprey Mersin Siteniz

Geciktirici Sprey Mersin Siteniz

Mersin ya da diğer adı ile İçel’e ulaşım her bakımdan kolaydır bu bakımdan Stag 9000 geciktirici spreyin buraya gelme süresi azami iki gündür. Teslimat sırasında gizlilik kurallarına harfiyen uyulduğu için de kişinin mahremiyeti hiçbir şekilde zedelenemez.

Stag 9000 geciktirici sprey, erken boşalma sorununa karşı oluşturulmuş bir alternatiftir. İlaç değildir bu bakımdan eczanelerde bulunmaz.

Almanya’dan ithal olan Stag 9000 geciktirici sprey, 45 yıldır bakanlık izni ile Türkiye’de satılmaktadır. Bugüne kadar müşterilerinden aldığı tek olumsuz şikâyet “ Daha büyük kutulara yapılmaması “ olan firma, ürününe oldukça güvenmektedir.

Stag 9000 geciktirici sprey Türkiye ve Avrupa’da geçerli olan tüm sağlık taramalarından geçmiştir. Bu bakımdan herhangi bir hastalığa ya da alerjik bir reaksiyona, tahrişe, kızarıklığa, kaşıntıya neden olmamaktadır.

Stag 9000 geciktirici sprey kullanıcıya 30 dakikalık bir ilişki sunar. Bunu ise içeriğindeki birleşenler ile kasları temel işlevlerini sekteye uğratmadan dondurarak gerçekleştirir. Stag 9000 geciktirici spreyin doz miktarı en fazla iki püskürtmedir. Daha fazlası daha fazla ilişki süresi sağlamamaktadır ki bu sağlığa da aykırıdır zaten.

Türkiye'nin Her Yerine 24 Saatte Kargo!
Yurtiçi Kargo - Granti - Akbank - Yapı Kredi - Türkiye iş Bankası - Finansbank - Teb - HSBC