Gecikmenin Tadını Çıkarmaya Hazır Olun!

Erkekler için, iş hayatları başta olmak üzere, bir çok yaşam alanlarında gecikmek çok kötüdür. Her zaman vaktinde ya da erkenden bir yerde olmak çok önemlidir. Lakin, bu durum cinsel yaşamda böyle değildir. Partneriniz ile yaşadığınız her ilişki de ne kadar uzun süreli bir deneyim yaşar ve gecikir iseniz, o kadar mutlu, o kadar zevkli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Lakin, stres ve benzeri nedenlerden dolayı bu durumu yeterince sağlıklı bir biçimde yaşamayan bir çok erkek mevcut. Bu erkekler, yaşadıkları erken boşalma sorunu yüzünden cinsel yaşamların da net olarak uzun süreli bir deneyim yaşayamıyor. Lakin, bu durum zorunlu ya da alışılması gereken bir durum değil. Zira, geciktirici sprey sayesin de cinsel hayatınız da ki tüm sorunları giderebileceğiniz gibi, erken boşalma sorununa karşın da çözüm bulmanız ve daha uzun süreli ilişkiler sürmeniz mümkün durumda olmaktadır. Bizler, bu konuda herhangi bir sorun ya da aksama olmadan hareket etmeniz adına sizlere geciktirici konusun da Stag Sprey ürünü sunarak yardımcı oluyoruz. Sizler de artık daha uzun deneyimler için bu mükemmel ürünü tercih edebilirsiniz.

Stag Sprey, geciktirici sprey konusun da üretilmiş olan en özel ürünlerden biridir ve tam olarak 45 dakika gibi oldukça uzun bir süreye kadar geciktirici etki sunar. Bu sayede, daha mutlu deneyimleri daha uzun süre yaşamanız mümkün durumda olur.

Geciktirici Sprey

Geciktirici %100 Memnuniyet Almanyadan ithal orjinal geciktirici sprey Aynı gün kargolama Aras Kargo ile kapıda ödeme En uygun fiyat garantisi Paket gizliliği
Stag Geciktirici Sprey

İsim: Ozan T. , Yaş: 29, Şehir: Ankara Bayan Azdırıcı Kullanıcı Yorumları
İngiltereye iş seyahatine gittiğimde oradaki bir yetişki mağazasında farklı markada bu tarz bir ürünü 120€ ücret vererek satın aldım.Kız arkadaşım da kullandığımda acayip etkisini gördüm fakat ücretinden dolayı bi ikincisini almak istemedim.İnternette araştırıncada Stag Sprey buldum.Stag Sprey diğer üründen hem ucuz hem daha etkili, okadar etkiliki


Lütfen Yorum Ekleyin

Siparişleriniz İçin Telefon Numaramız

0507 609 8888

0232 421 6677

Çağrı Merkezi

Telefon numaranızı bırakın, en kısa zamanda personellerimiz sizi arasın.

Barkod Sorgulama

Kullandığınız ürünün orjinal olup olmadığını buradan sorgulayıp öğrenebilirsiniz.

Geciktirici Sprey Mersin Siteniz

Geciktirici Sprey Mersin Siteniz

Mersin ya da diğer adı ile İçel’e ulaşım her bakımdan kolaydır bu bakımdan Stag 9000 geciktirici spreyin buraya gelme süresi azami iki gündür. Teslimat sırasında gizlilik kurallarına harfiyen uyulduğu için de kişinin mahremiyeti hiçbir şekilde zedelenemez.

Stag 9000 geciktirici sprey, erken boşalma sorununa karşı oluşturulmuş bir alternatiftir. İlaç değildir bu bakımdan eczanelerde bulunmaz.

Almanya’dan ithal olan Stag 9000 geciktirici sprey, 45 yıldır bakanlık izni ile Türkiye’de satılmaktadır. Bugüne kadar müşterilerinden aldığı tek olumsuz şikâyet “ Daha büyük kutulara yapılmaması “ olan firma, ürününe oldukça güvenmektedir.

Stag 9000 geciktirici sprey Türkiye ve Avrupa’da geçerli olan tüm sağlık taramalarından geçmiştir. Bu bakımdan herhangi bir hastalığa ya da alerjik bir reaksiyona, tahrişe, kızarıklığa, kaşıntıya neden olmamaktadır.

Stag 9000 geciktirici sprey kullanıcıya 30 dakikalık bir ilişki sunar. Bunu ise içeriğindeki birleşenler ile kasları temel işlevlerini sekteye uğratmadan dondurarak gerçekleştirir. Stag 9000 geciktirici spreyin doz miktarı en fazla iki püskürtmedir. Daha fazlası daha fazla ilişki süresi sağlamamaktadır ki bu sağlığa da aykırıdır zaten.

Türkiye'nin Her Yerine 24 Saatte Kargo!
Yurtiçi Kargo - Granti - Akbank - Yapı Kredi - Türkiye iş Bankası - Finansbank - Teb - HSBC