Geciktirici Sprey Aksaray Adresiniz

Stag 9000 geciktirici sprey Aksaray’a en fazla iki günlük teslimat süresi ile ulaşmaktadır. Ayrıca gizlilik bildirimi kapsamında uyguladığı paket sistemi ile kargonun içeriğini alıcıdan başkası bilmemektedir. Bu bakımdan birçok kişi, haklı olarak, shoplardan almak yerine internet satışını tercih etmektedir.

Stag 9000 geciktirici sprey resmi satış sitesinden hizmet vermektedir. Ürün, Almanya’dan ithaldir ve sektörde 45 yıldır varlığını sürdürmektedir. Ayrıca erken boşalma sorunu yaşayan erkeklere özeldir ve bu bakımdan kullanıcısına en az 30 dakikalık biri ilişki süresi sunmaktadır.

Stag 9000 geciktirici spreyin üretim yeri Avrupa ve Türkiye standartlarına uygundur. Ürün, ayrıca Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından da tanınmaktadır. Türkiye’de ise Tarım ve Köy İşleri Bakanlığından alınan resmi izin ile hizmet vermektedir. Bütün bunları korumak ve orijinalliğini muhafaza etmek için bandrol uygulaması ile hareket eden Stag 9000 geciktirici sprey, ayrıca tüm sağlık taramalarından tam not almıştır.

Stag 9000 geciktirici spreyin bilinen hiçbir hastalığa neden olmadığı bilimsel olarak ispatlanmıştır, ayrıca cilde teması sırasında da herhangi bir tahriş ya da kızarıklık yapmamaktadır.

 

Geciktirici Sprey

Geciktirici %100 Memnuniyet Almanyadan ithal orjinal geciktirici sprey Aynı gün kargolama Aras Kargo ile kapıda ödeme En uygun fiyat garantisi Paket gizliliği
Stag Geciktirici Sprey

İsim: Ozan T. , Yaş: 29, Şehir: Ankara Bayan Azdırıcı Kullanıcı Yorumları
İngiltereye iş seyahatine gittiğimde oradaki bir yetişki mağazasında farklı markada bu tarz bir ürünü 120€ ücret vererek satın aldım.Kız arkadaşım da kullandığımda acayip etkisini gördüm fakat ücretinden dolayı bi ikincisini almak istemedim.İnternette araştırıncada Stag Sprey buldum.Stag Sprey diğer üründen hem ucuz hem daha etkili, okadar etkiliki


Lütfen Yorum Ekleyin

Siparişleriniz İçin Telefon Numaramız

0507 609 8888

0232 421 6677

Çağrı Merkezi

Telefon numaranızı bırakın, en kısa zamanda personellerimiz sizi arasın.

Barkod Sorgulama

Kullandığınız ürünün orjinal olup olmadığını buradan sorgulayıp öğrenebilirsiniz.

Geciktirici Sprey Mersin Siteniz

Geciktirici Sprey Mersin Siteniz

Mersin ya da diğer adı ile İçel’e ulaşım her bakımdan kolaydır bu bakımdan Stag 9000 geciktirici spreyin buraya gelme süresi azami iki gündür. Teslimat sırasında gizlilik kurallarına harfiyen uyulduğu için de kişinin mahremiyeti hiçbir şekilde zedelenemez.

Stag 9000 geciktirici sprey, erken boşalma sorununa karşı oluşturulmuş bir alternatiftir. İlaç değildir bu bakımdan eczanelerde bulunmaz.

Almanya’dan ithal olan Stag 9000 geciktirici sprey, 45 yıldır bakanlık izni ile Türkiye’de satılmaktadır. Bugüne kadar müşterilerinden aldığı tek olumsuz şikâyet “ Daha büyük kutulara yapılmaması “ olan firma, ürününe oldukça güvenmektedir.

Stag 9000 geciktirici sprey Türkiye ve Avrupa’da geçerli olan tüm sağlık taramalarından geçmiştir. Bu bakımdan herhangi bir hastalığa ya da alerjik bir reaksiyona, tahrişe, kızarıklığa, kaşıntıya neden olmamaktadır.

Stag 9000 geciktirici sprey kullanıcıya 30 dakikalık bir ilişki sunar. Bunu ise içeriğindeki birleşenler ile kasları temel işlevlerini sekteye uğratmadan dondurarak gerçekleştirir. Stag 9000 geciktirici spreyin doz miktarı en fazla iki püskürtmedir. Daha fazlası daha fazla ilişki süresi sağlamamaktadır ki bu sağlığa da aykırıdır zaten.

Türkiye'nin Her Yerine 24 Saatte Kargo!
Yurtiçi Kargo - Granti - Akbank - Yapı Kredi - Türkiye iş Bankası - Finansbank - Teb - HSBC