MUTLULUK FORMULÜ

Erkekler her zaman yatak odasında galip tarafın kendisinin gelmesini isterler fakat bu durum bazı sorunlar yüzünden çoğu kez gerçekleşmemektedir. Erkekler her geçen gün daha çok cinsel güç sergilemek isteseler de olmamaktadır. Bu cinsel sorunların başın erken boşalma gelmektedir. Erken boşalma birçok kez erkeğin ilişkiye girmeden önde boşalarak penisinin sönmesi ile sonuçlanan durumlar. Bu sorunlar yüzünden erke partnerini tatmin edemedikçe daha çok stres ve kavgalar aile içinde oluşmaktadır. Ülkemizde birçok erke soruna çözüm bulamadıkları için kötü aile trajedileri ile karşı karşıya kalmaktadırlar. Bu tip erken boşalmalardan kurtulmanın en önemli yolu geciktirici spreyi kullanımıdır. Avrupa’da kullanım oranları % 90’lara ulaşan bu ürün ülkemizde geçmiş yıllara bakıldığında sadece % 50’dir. Bunun nedeni ise doğru bilgilendirme ve kişinin bende bir şey yok takıntısı nedeni ile geciktirici sprey kullanım olarak düşük seviyelerde kalmıştır.

Geciktirici spreyi içerisinde kullanılan bitkisel özlü karışım ile üretilmektedir. Birçok kişi hap kullanımı düşünmekte fakat hap yapımında kimyasallar yapıldığı için mutlaka sprey modelini kullanmanız sizin sağlığınız için daha önemlidir. Kliniklerimizde tüm testleri yapılarak siz kullanıcılarımızın hizmetine sunmuş bulunmaktayız.  Sağlık bakanlığı onaylı ürünümüzün herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Ürünü ilk kullanımından itibaren hız bir şekilde etkisini gösterdiğini fark edeceksiniz kullandıkça daha çok uzun bir cinsel performans sergileyeceksiniz.

Birçok ailenin ilişkisini kurtaran geciktirici spreyi sizinde ailenizin yatak odasının kurtarıcısı olacaktır. % 100 orijinal olan ürün sayesinde doktora veya farklı arayışlara girmeden sorunlarınızdan kurtulmuş olacakısınız. Sizlerde çok paralar ödemeden bu geciktirici spreye sahip olabilirsiniz. İçerisindeki karışımlar sizin uzun süre cinsel performans sergilemenizi sağlayacaktır. Ürün almak isteyeler için kredi kartı ile ve kapıda ödeme seçenekleri ile satılmaktadır. Ayrıca ürün gizliliği ön planda olacaktır. İster şube teslimi ister ev teslimi olacaktır. Ürün sadece size teslim edilecektir. Bu konularda kesinlikle düşünceniz olmasın sizlerin güvenli alış veriş hissi bizim için önemli bir işleyiştir. Sizlerde bu ürüne hemen sahip olmak için bize ulaşın ve daha çok geç kalmadan mutluluğu yakalayınız.

Geciktirici Sprey

Geciktirici %100 Memnuniyet Almanyadan ithal orjinal geciktirici sprey Aynı gün kargolama Aras Kargo ile kapıda ödeme En uygun fiyat garantisi Paket gizliliği
Stag Geciktirici Sprey

İsim: Ozan T. , Yaş: 29, Şehir: Ankara Bayan Azdırıcı Kullanıcı Yorumları
İngiltereye iş seyahatine gittiğimde oradaki bir yetişki mağazasında farklı markada bu tarz bir ürünü 120€ ücret vererek satın aldım.Kız arkadaşım da kullandığımda acayip etkisini gördüm fakat ücretinden dolayı bi ikincisini almak istemedim.İnternette araştırıncada Stag Sprey buldum.Stag Sprey diğer üründen hem ucuz hem daha etkili, okadar etkiliki


Lütfen Yorum Ekleyin

Siparişleriniz İçin Telefon Numaramız

0507 609 8888

0232 421 6677

Çağrı Merkezi

Telefon numaranızı bırakın, en kısa zamanda personellerimiz sizi arasın.

Barkod Sorgulama

Kullandığınız ürünün orjinal olup olmadığını buradan sorgulayıp öğrenebilirsiniz.

Geciktirici Sprey Mersin Siteniz

Geciktirici Sprey Mersin Siteniz

Mersin ya da diğer adı ile İçel’e ulaşım her bakımdan kolaydır bu bakımdan Stag 9000 geciktirici spreyin buraya gelme süresi azami iki gündür. Teslimat sırasında gizlilik kurallarına harfiyen uyulduğu için de kişinin mahremiyeti hiçbir şekilde zedelenemez.

Stag 9000 geciktirici sprey, erken boşalma sorununa karşı oluşturulmuş bir alternatiftir. İlaç değildir bu bakımdan eczanelerde bulunmaz.

Almanya’dan ithal olan Stag 9000 geciktirici sprey, 45 yıldır bakanlık izni ile Türkiye’de satılmaktadır. Bugüne kadar müşterilerinden aldığı tek olumsuz şikâyet “ Daha büyük kutulara yapılmaması “ olan firma, ürününe oldukça güvenmektedir.

Stag 9000 geciktirici sprey Türkiye ve Avrupa’da geçerli olan tüm sağlık taramalarından geçmiştir. Bu bakımdan herhangi bir hastalığa ya da alerjik bir reaksiyona, tahrişe, kızarıklığa, kaşıntıya neden olmamaktadır.

Stag 9000 geciktirici sprey kullanıcıya 30 dakikalık bir ilişki sunar. Bunu ise içeriğindeki birleşenler ile kasları temel işlevlerini sekteye uğratmadan dondurarak gerçekleştirir. Stag 9000 geciktirici spreyin doz miktarı en fazla iki püskürtmedir. Daha fazlası daha fazla ilişki süresi sağlamamaktadır ki bu sağlığa da aykırıdır zaten.

Türkiye'nin Her Yerine 24 Saatte Kargo!
Yurtiçi Kargo - Granti - Akbank - Yapı Kredi - Türkiye iş Bankası - Finansbank - Teb - HSBC