Stag Geciktirici Sprey

Piyasada birden çok geciktirici ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler genellikle penis bölgesini uyuşturarak etki yapmaktadır. Erken boşalma sorunu yaşayan erkekler bu ürünlerden kullanarak sorunlarını aşabilir. Geciktirici sprey sadece erken boşalma sorunu için değil, birçok etki için kullanılabilir bir üründür. Bayanlar cinsel ilişkilerde gücü bitmeyen erkeklerden hoşlanırlar. Gücünüz artacak ve ilişki boyunca maksimum düzeyde enerjiniz olacaktır.

Erken boşalma sorununu ortadan kaldırmak istiyorsanız, sizlere önerimiz Stag geciktirici sprey ürünüdür. Bu ürün birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca çok işe yarayan ve yan etkisi bulunmayan nadir ürünlerden birisidir. Geciktirici sprey etkisini 3-5 saat sürdürebilir. Geciktirici Sprey bu süre zarfı içerisinde sizde, eşinizde yeteri kadar tatmin olabileceksiniz. İlişkilerinizin uzun saatler boyunca, ateşli bir biçimde geçmesini istiyorsanız Stag ürünlerini denemeniz gerekiyor. Bu geciktirici ürün hem size hem de partnerinize yeteri kadar güç verecektir.

Geciktirici spreyler birçok uzmanın kontrolünden geçen ürünlerdir. Bizim satışını yaptığımız ürünlerde herhangi bir zararlı içerik bulunmamaktadır. Ürünlerimizi kullanma talimatına uygun bir şekilde kullanırsanız hiçbir sorun teşkil etmeyecektir. Ürünün yan etkileri de bulunmamaktadır. Geciktirici spreyler sadece derinizle temas edecek ve o bölgeyi uyuşturacaktır. Nasıl kullanıldığına dair bilginiz yoksa diğer yazılarımıza göz atmanızı öneririz. Zor bir yanı yoktur ve fiyatları oldukça uygundur. Cinsel hayat fizyolojik olarak gerekli bir işlem olduğu için gereken önemi vermeniz gereklidir.

Geciktirici Sprey

Geciktirici %100 Memnuniyet Almanyadan ithal orjinal geciktirici sprey Aynı gün kargolama Aras Kargo ile kapıda ödeme En uygun fiyat garantisi Paket gizliliği
Stag Geciktirici Sprey

İsim: Ozan T. , Yaş: 29, Şehir: Ankara Bayan Azdırıcı Kullanıcı Yorumları
İngiltereye iş seyahatine gittiğimde oradaki bir yetişki mağazasında farklı markada bu tarz bir ürünü 120€ ücret vererek satın aldım.Kız arkadaşım da kullandığımda acayip etkisini gördüm fakat ücretinden dolayı bi ikincisini almak istemedim.İnternette araştırıncada Stag Sprey buldum.Stag Sprey diğer üründen hem ucuz hem daha etkili, okadar etkiliki


Lütfen Yorum Ekleyin

Siparişleriniz İçin Telefon Numaramız

0507 609 8888

0232 421 6677

Çağrı Merkezi

Telefon numaranızı bırakın, en kısa zamanda personellerimiz sizi arasın.

Barkod Sorgulama

Kullandığınız ürünün orjinal olup olmadığını buradan sorgulayıp öğrenebilirsiniz.

Geciktirici Sprey Mersin Siteniz

Geciktirici Sprey Mersin Siteniz

Mersin ya da diğer adı ile İçel’e ulaşım her bakımdan kolaydır bu bakımdan Stag 9000 geciktirici spreyin buraya gelme süresi azami iki gündür. Teslimat sırasında gizlilik kurallarına harfiyen uyulduğu için de kişinin mahremiyeti hiçbir şekilde zedelenemez.

Stag 9000 geciktirici sprey, erken boşalma sorununa karşı oluşturulmuş bir alternatiftir. İlaç değildir bu bakımdan eczanelerde bulunmaz.

Almanya’dan ithal olan Stag 9000 geciktirici sprey, 45 yıldır bakanlık izni ile Türkiye’de satılmaktadır. Bugüne kadar müşterilerinden aldığı tek olumsuz şikâyet “ Daha büyük kutulara yapılmaması “ olan firma, ürününe oldukça güvenmektedir.

Stag 9000 geciktirici sprey Türkiye ve Avrupa’da geçerli olan tüm sağlık taramalarından geçmiştir. Bu bakımdan herhangi bir hastalığa ya da alerjik bir reaksiyona, tahrişe, kızarıklığa, kaşıntıya neden olmamaktadır.

Stag 9000 geciktirici sprey kullanıcıya 30 dakikalık bir ilişki sunar. Bunu ise içeriğindeki birleşenler ile kasları temel işlevlerini sekteye uğratmadan dondurarak gerçekleştirir. Stag 9000 geciktirici spreyin doz miktarı en fazla iki püskürtmedir. Daha fazlası daha fazla ilişki süresi sağlamamaktadır ki bu sağlığa da aykırıdır zaten.

Türkiye'nin Her Yerine 24 Saatte Kargo!
Yurtiçi Kargo - Granti - Akbank - Yapı Kredi - Türkiye iş Bankası - Finansbank - Teb - HSBC