Bursa Geciktirici Sprey

Bursa metropol şehirlerimizden sayılmaktadır. Dolayısıyla bu şehirdeki insanların yaşamları da hızlıdır. Tam da bu nedenle özel ihtiyaçlar internet üzerinden karşılanmaktadır. Bahsedilen özel ihtiyaçlarda geciktirici spreyler, ilk sıraları işgal etmektedirler.

Geciktirici spreyler tene uygulanan hassas tıbbîyelerdir ve bu bakımdan oldukça dikkat edilmesi gereken ürünlerdir. Erken boşalma için de kullanılacak en hızlı ve etkili çözüm olduğu düşünülürse ürün seçerken daha da dikkat edilmelidir. Almanya’dan ithal olan ve 45 yıldır Türkiye’nin her yerine sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslimat yapan Stag 9000, en çok tercih edilen geciktirici sprey olarak sektörde öncü duruma gelmiştir.

Stag 9000 geciktirici sprey, bakanlık izni ile satılan bir üründür. Bandrol sistemi kullanan Stag 9000 geciktirici sprey, orijinal bir üründür. Doğru kullanım ile 30 dakikalık bir ilişki süresi sağlamaktadır.

Müşteri yorumlarından da anlaşılabileceği gibi Stag 9000 geciktirici son derece etkili ve yetkindir.

Stag 9000 geciktirici sprey, erken boşalma sorunu yaşayan ya da erken boşalma sorunu yaşadığını düşünen herkes için idealdir. Dikkat edilmesi gereken nokta, Stag 9000 geciktirici spreyin sadece erkeklere özel bir ürün olmasıdır.

Geciktirici Sprey

Geciktirici %100 Memnuniyet Almanyadan ithal orjinal geciktirici sprey Aynı gün kargolama Aras Kargo ile kapıda ödeme En uygun fiyat garantisi Paket gizliliği
Stag Geciktirici Sprey

İsim: Ozan T. , Yaş: 29, Şehir: Ankara Bayan Azdırıcı Kullanıcı Yorumları
İngiltereye iş seyahatine gittiğimde oradaki bir yetişki mağazasında farklı markada bu tarz bir ürünü 120€ ücret vererek satın aldım.Kız arkadaşım da kullandığımda acayip etkisini gördüm fakat ücretinden dolayı bi ikincisini almak istemedim.İnternette araştırıncada Stag Sprey buldum.Stag Sprey diğer üründen hem ucuz hem daha etkili, okadar etkiliki


Lütfen Yorum Ekleyin

Siparişleriniz İçin Telefon Numaramız

0507 609 8888

0232 421 6677

Çağrı Merkezi

Telefon numaranızı bırakın, en kısa zamanda personellerimiz sizi arasın.

Barkod Sorgulama

Kullandığınız ürünün orjinal olup olmadığını buradan sorgulayıp öğrenebilirsiniz.

Geciktirici Sprey Mersin Siteniz

Geciktirici Sprey Mersin Siteniz

Mersin ya da diğer adı ile İçel’e ulaşım her bakımdan kolaydır bu bakımdan Stag 9000 geciktirici spreyin buraya gelme süresi azami iki gündür. Teslimat sırasında gizlilik kurallarına harfiyen uyulduğu için de kişinin mahremiyeti hiçbir şekilde zedelenemez.

Stag 9000 geciktirici sprey, erken boşalma sorununa karşı oluşturulmuş bir alternatiftir. İlaç değildir bu bakımdan eczanelerde bulunmaz.

Almanya’dan ithal olan Stag 9000 geciktirici sprey, 45 yıldır bakanlık izni ile Türkiye’de satılmaktadır. Bugüne kadar müşterilerinden aldığı tek olumsuz şikâyet “ Daha büyük kutulara yapılmaması “ olan firma, ürününe oldukça güvenmektedir.

Stag 9000 geciktirici sprey Türkiye ve Avrupa’da geçerli olan tüm sağlık taramalarından geçmiştir. Bu bakımdan herhangi bir hastalığa ya da alerjik bir reaksiyona, tahrişe, kızarıklığa, kaşıntıya neden olmamaktadır.

Stag 9000 geciktirici sprey kullanıcıya 30 dakikalık bir ilişki sunar. Bunu ise içeriğindeki birleşenler ile kasları temel işlevlerini sekteye uğratmadan dondurarak gerçekleştirir. Stag 9000 geciktirici spreyin doz miktarı en fazla iki püskürtmedir. Daha fazlası daha fazla ilişki süresi sağlamamaktadır ki bu sağlığa da aykırıdır zaten.

Türkiye'nin Her Yerine 24 Saatte Kargo!
Yurtiçi Kargo - Granti - Akbank - Yapı Kredi - Türkiye iş Bankası - Finansbank - Teb - HSBC