Antalya Geciktirici Sprey

Erken boşalma psikolojik nedenlere dayalı bir sorundur ve genelde iklim koşulları da bu sorunu tetikler. Bilindiği gibi Antalya, Adana gibi oldukça sıcak bir ilimizdir ve erken boşalma sorunu burada da Adana gibi oldukça sık görülmektedir.

Erken boşalma sorununu ufak dozlarda hücre dondurma yöntemi ile çözen geciktiriciler Antalya, Adana , Çorum gibi kentlerde genelde internetten sipariş edilmektedir. Türkiye’nin en iyi geciktirici spreyi olan Stag 9000 geciktirici spreyi de internetten sipariş edilmekte ve Türkiye’nin her yerine en fazla 2 günlük bir teslimat süresi ile ulaşmaktadır.

Stag 9000 geciktirici sprey orijinal bir üründür ve bandrollü olarak satılır. Bakanlık izni ile hizmete sunulan Stag 9000, milyonlarca memnun kullanıcısı ile oldukça rağbet gören bir geciktiricidir.

Bandrolsüz ve sitedeki fiyattan daha az satılan ürünlerinin sahte olduğunu hatırlatır ve bu tür ürünlerin “merdiven altı” diye tabir edilen yerlerde üretildiğini bildirmek isteriz. Stag 9000 geciktirici spreyi ise el değmeden ve işinde uzman kişilerce hazırlanmaktadır.

Kullanıcılarına 30 dakikalık ilişki süresi vadeden Stag 9000 geciktirici spreyi, memnun kalınmaması durumunda sorunsuzca iade edilebilinmektedir.

Geciktirici Sprey

Geciktirici %100 Memnuniyet Almanyadan ithal orjinal geciktirici sprey Aynı gün kargolama Aras Kargo ile kapıda ödeme En uygun fiyat garantisi Paket gizliliği
Stag Geciktirici Sprey

İsim: Ozan T. , Yaş: 29, Şehir: Ankara Bayan Azdırıcı Kullanıcı Yorumları
İngiltereye iş seyahatine gittiğimde oradaki bir yetişki mağazasında farklı markada bu tarz bir ürünü 120€ ücret vererek satın aldım.Kız arkadaşım da kullandığımda acayip etkisini gördüm fakat ücretinden dolayı bi ikincisini almak istemedim.İnternette araştırıncada Stag Sprey buldum.Stag Sprey diğer üründen hem ucuz hem daha etkili, okadar etkiliki


Lütfen Yorum Ekleyin

Siparişleriniz İçin Telefon Numaramız

0507 609 8888

0232 421 6677

Çağrı Merkezi

Telefon numaranızı bırakın, en kısa zamanda personellerimiz sizi arasın.

Barkod Sorgulama

Kullandığınız ürünün orjinal olup olmadığını buradan sorgulayıp öğrenebilirsiniz.

Geciktirici Sprey Mersin Siteniz

Geciktirici Sprey Mersin Siteniz

Mersin ya da diğer adı ile İçel’e ulaşım her bakımdan kolaydır bu bakımdan Stag 9000 geciktirici spreyin buraya gelme süresi azami iki gündür. Teslimat sırasında gizlilik kurallarına harfiyen uyulduğu için de kişinin mahremiyeti hiçbir şekilde zedelenemez.

Stag 9000 geciktirici sprey, erken boşalma sorununa karşı oluşturulmuş bir alternatiftir. İlaç değildir bu bakımdan eczanelerde bulunmaz.

Almanya’dan ithal olan Stag 9000 geciktirici sprey, 45 yıldır bakanlık izni ile Türkiye’de satılmaktadır. Bugüne kadar müşterilerinden aldığı tek olumsuz şikâyet “ Daha büyük kutulara yapılmaması “ olan firma, ürününe oldukça güvenmektedir.

Stag 9000 geciktirici sprey Türkiye ve Avrupa’da geçerli olan tüm sağlık taramalarından geçmiştir. Bu bakımdan herhangi bir hastalığa ya da alerjik bir reaksiyona, tahrişe, kızarıklığa, kaşıntıya neden olmamaktadır.

Stag 9000 geciktirici sprey kullanıcıya 30 dakikalık bir ilişki sunar. Bunu ise içeriğindeki birleşenler ile kasları temel işlevlerini sekteye uğratmadan dondurarak gerçekleştirir. Stag 9000 geciktirici spreyin doz miktarı en fazla iki püskürtmedir. Daha fazlası daha fazla ilişki süresi sağlamamaktadır ki bu sağlığa da aykırıdır zaten.

Türkiye'nin Her Yerine 24 Saatte Kargo!
Yurtiçi Kargo - Granti - Akbank - Yapı Kredi - Türkiye iş Bankası - Finansbank - Teb - HSBC